ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
«Арт-подорож місцями, що надихали художників». Онлайн-курс 2379385157

«Арт-подорож місцями, що надихали художників». Онлайн-курс

13 июня 2024, 18:00 - 29 июня 2024, 15:00
1800 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

Чи бували ви в місцях, зображених на відомих полотнах? У розпал літнього відпочинку ми запрошуємо вас на новий онлайн-курс «Grand Tour: арт-подорож місцями, що надихали художників», щоб насолодитися пляжами, курортами, готелями та заміськими будинками, які надихали митців на створення шедеврів!

Крізь персоналії, шедеври, кінематограф, літературу, біографії та визначні місця ми проживемо цей досвід разом із героями та митцями: відкриємо парасольки захищаючись від сонця іспанських пляжів, будемо снідати на італійських віллах та готуватись до пікніку на Французькій рів'єрі.

Кожна лекція курсу – це маленька відпустка в компанії різних героїв із різних століть, у ті пейзажі, які надихали на мистецтво.

Що вас чекає на курсі:
* 6 онлайн-лекцій, доступ до запису яких у вас залишається назавжди
* підбірка кіно із літньою атмосферою
* локації на карті, де відпочивали та проводили свій час художники та їх герої
* розширена база образотворчого мистецтва

Програма курсу

Лекція № 1. Grand Tour – мандрівка аристократів. (13 червня)

Починаємо наш курс з Великої подорожі Європою – мандрівкою в красиве життя для молодих аристократів, художників і письменників, яка надихає цілі покоління. Ця лекція дозволить здійснити «Grand Tour» очима найвидатніших його героїв. З цією лекцією ви точно будете підготовлені до літніх вечорів із келихом, яким так личить історія найвидатнішої подорожі по ключовими культурними центрами Європи.

Лекція № 2. Морські пригоди у Греції та таверни Іспанії. (15 червня)

Середземномор'я – щось є магічне у цих місцях, які перетворюють плітки на вічну історію. Ця лекція присвячена Греції та Іспанії, які були домом античності, надихали на шедеври та стали необхідною «академічною школою» яка виховала найвидатніших художників в історії від Веласкеса до Далі.

Лекція № 3. Французька аристократія. Історії за закритими дверима. (20 червня)

Готуйте свої рожеві аутфіти, адже ця лекція – практичний посібник у «Fêtes galante». Крізь картини Жана-Антуана Ватто, Жана-Оноре Фрагонара, Франсуа Буше та інших геніїв епохи рококо ми опинимось у світі який веселиться, фліртуює і насолоджуються літніми розвагами у розкішних палацах та парках.

Лекція № 4. Буржуа та богема на французькому узбережжі. Заміська ідилія імпресіонізму. (22 червня)

Готові до лекції, настільки ж наповненої емоціями, як французький кінематограф? Тоді зустрічаємось біля картини «Пікнік на траві» Едуарда Мане. Ми здійснимо літню подорож 19 та 20 століттям, його найвидатнішими курортами та заміськими будинками імпресіоністів.

Лекція № 5. Від королівських замків до затишного countryside. Англійські традиції. (27 червня)

Досліджуємо аристократичний відпочинок у традиціях серіалу «Бріджертон» за чашкою ice tea. Почнемо цю лекцію з літнього Лондона епохи Регентства, вливаючись у гламурний, висококонкурентний і запаморочливо розкішний сезон.

Лекція № 6. Літо американської мрії. (29 червня)

Ніхто так яскраво не промалював спекотність літнього відпочинку як американське візуальне мистецтво. Розмаїття літа американської мрії у фотографіях Сліма Ааронса, картинах Девіда Хокні, Едварда Хоппера, культових кінострічках та вечірках заміських клубів подарує вам яскравіший настрій наж сонце Каліфорнії на увесь сезон.

Платформа підключення - Zoom
Запис лекцiй залишається назавжди, ви можете навчатися будь-коли в будь-якому місці. Зручний перегляд на YouTube

АВТОР КУРСУ
Катерина Полiшко - мистецтвознавиця, отримала освіту в НАОМА «Теорія та історія мистецтва» та у МоМА в Нью-Йорку «Сучасне мистецтво».

Як приєднатися до онлайн-курсу?
* Необхідно заповнити форму реєстрації та сплатити замовлення
* У день заходу, за годину до старту вебінару, вам на пошту або в телеграм-группу приходить посилання на онлайн-лекцію.
* Запис лекцій зберігається назавжди
* Лекції онлайн відбуватимуться у четвер о 18:00 та у суботу о 13:00 за київським часом
Старт курсу: 13 червня!